Kontakt

Čalúnnictvo KROJCOČAL
čalúnnik Peter Kreutzinger

mobil: 0907 735 131

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
web: www.krojcocal.sk

adresa: Budovateľská 13/670, Cífer
Trnava, Trnavský kraj
Mapa: » zobraziť Google mapu

Otváracie hodiny:
Pon. – Pia.: 7:30 – 16:30 (po telefónnom dohovore)
Sob.: 8:00 – 12:00 (po telefónnom dohovore)

O firme

Firma Čalúnnictvo Krojcočal vznikla v roku 2003 síce v menších priestoroch, ale na základe remeselného vzdelania, zručnosti a dlhodobých cieľov. Od tej doby sa stále zdokonaľujeme a zlepšujeme naše technologické možnosti. V roku 2005 sme rozšírili naše priestory a v súčasnej dobe sa pripravujeme rozšíriť naše priestory znovu. Aj keď sme stále len malou rodinnou firmou, už dnes sme schopní zrealizovať akýkoľvek Váš projekt.

Poskytujeme čalúnnické služby rôzneho druhu cez čalúnenie a renováciu sedacieho nábytku, sedačiek, kresiel, lavíc, stoličiek... ďalej klasického starožitného nábytku, čalúnenie postelí, výrobu matracov na mieru, čalúnenie dverí, čalúnenie áut i veteránov... Taktiež sa venujeme výrobe čalúneného nábytku na mieru, výrobou a čalúnením boxov či iného nábytku pre reštaurácie, kaviarne, hotely, bary.

V súčasnosti je trendom produkovať lacné výrobky na úkor kvality a zarobiť tak veľa peňazí... Nám však záleží na našich zákazníkoch, dôraz preto kladieme na trvalé hodnoty, kvalitu a odbornosť. Naše výrobky vyrábame tak, aby odolali aj náročnejšiemu používaniu a vieme prispôsobiť čalúnený nábytok aj silnejším ľudom, na ktorých náš komerčný trh zabúda. Všetko, čo robíme, robíme tak, aby sme mohli s pokojným svedomím povedať, že sme spravili všetko, čo sa pre daný výrobok spraviť dalo. A možno aj viac.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás najlepšou vizitkou. Našu prácu robíme s láskou a úctou k čalúnickému remeslu. Toto je smer, ktorým chceme napredovať.